

Vegan aanbiedingen week 34 – 2025
17 augustus 2025
De vegan aanbiedingen van week 34 – 2025 zijn er!
Mooie deals gewoon in jouw supermarkt te vinden.
Hieronder een handig overzicht per supermarkt.
Want vegan producten hoeven helemaal niet duur te zijn.
Altijd op de hoogte van de vegan aanbiedingen en nieuwste producten?
Dankwoord vrijwilligers
De aanbiedingen komen tot stand door een geweldige groep vrijwilligers die zich ieder weekend belangeloos inzetten voor een meer vegan wereld. Samen maken we de wereld een stuk makkelijker en diervriendelijker.
Maaike, Anouk & Iris. DANKJEWEL 💚
Weten wie deze meiden zijn? Klik HIER om ze te ontmoeten.
Vegan aanbiedingen week 34 - 2025
Deze week ligt de focus op frisse maaltijden, barbecuefavorieten en fijne plantaardige basics. Bij Albert Heijn scoor je biologische courgette 2 voor 1,49, alle verse pasta’s en pastasauzen zijn tweede gratis en de AH noodlessalades zijn in de aanbieding voor 2,99. Ook de Alpro Mild & Creamy in bekers is deze week weer 2+1 gratis.
DekaMarkt heeft Philadelphia plantaardig voor 1,99, Oatly haverdrink houdbaar voor 1,80 en alle HAK-conserven zijn 1+1 gratis. De vleesopvolgers van De Vegetarische Slager zijn ook in de aanbieding voor 2,99.
Bij Dirk vind je Alpro in bekers voor 1,99, Vivera tofuvariaties voor 1,99 en Remia plant-based tafelsauzen voor 0,99. Goed moment om je voorraadkast aan te vullen.
Lidl pakt uit met plantaardige burger voor 1,64, vegan shoarma voor 2,19 en cinnamon churros voor 1,99 vanaf woensdag. Er liggen daarnaast weer volop plantaardige producten in de schappen tijdens hun vegan actieperiode.
PLUS heeft 50% korting op alles van Zo Vegan Zo Fijn, Heks’nkaas Vegan voor 2,49 en plantaardige BBQ-worsten in de smaken citroentijm of masala met een 3+1 gratis actie. Ook de maaltijden uit de eigen keuken zijn nu 2 voor 11 euro, mits voorzien van plantaardig logo.
Kortom: genoeg zomerse deals om plantaardig én voordelig te blijven eten. Doe er je vegan voordeel mee
Winkels
Albert Heijn
18/08 - 24/08




Ravioli agli spinaci, Gnocchi, Tagliatelle volkoren, Linguine volkoren, Lasagne volkoren en Pastasaus napolitana


Pastasalade Mediteraans en Noodlesalade Thai Chili

Pompoen, linzen & paprika tomaat

Choco balls en Choco flakes


Bosbes en Hazelnoot

NIET VEGAN: Olijven met witte kaas, en Hummus pesto

Paprika smaak, Multimix asian, Multimix tropisch, Smoked BBQ en Borrelnoten paprika

Lay's paprika en Naturel, Max naturel, Dorito's Sweet Chilli pepper

Chimichurri, Mango chutney en AH Terra Plantaardig zoete aardappelspread madras

Schaschlik, Extra knoflook, Zoetzuur, Avocado/citroen, Fiesta picante en Tomaat/basilicum

Tube en pot


Aldi
18/08 - 24/08


Paprika, bolognese en sweet chili

Schaschlik, BBQ (320 ml) en Knoflook extra
Dekamarkt
19/08 - 25/08






Mini loempia's groente en Vietnamse ovenloempia's

No salt, Lightly sea salted, Lentil salt&pepper, Seasalt cider & vinegar
Dirk
20/08 - 26/08




Apekoppen, Biggetjes en Zure matten augurkensmaak

Jumbo
20/08 - 26/08

Alles met 100% plantaardig

Heartbreakers Classic en Paprika & Pombar Original

Caramel sea salt niet
Lidl
18/08 - 24/08

Lidl Plus

Lidl Plus

Vanaf woensdag
Plus
20/08 - 26/08

Alle maaltijden met plantaardig logo

Worst citroen-tijm en Mexicaanse burger

