Vegan aanbiedingen week 33 – 2026
7 augustus 2026De vegan aanbiedingen van week 33 – 2026 zijn er!
Mooie deals gewoon in jouw supermarkt te vinden.
Hieronder een handig overzicht per supermarkt.
Want vegan producten hoeven helemaal niet duur te zijn.
Dankwoord vrijwilligers
De aanbiedingen komen tot stand door een geweldige groep vrijwilligers die zich ieder weekend belangeloos inzetten voor een meer vegan wereld. Samen maken we de wereld een stuk makkelijker en diervriendelijker.
Maaike, Anouk & Iris. DANKJEWEL 💚
Weten wie deze meiden zijn? Klik HIER om ze te ontmoeten.
Vegan aanbiedingen week 33 - 2026
Deze week zijn er weer genoeg mooie vegan deals te vinden. Van plantaardige tonijn en vleesopvolgers tot ijs en tussendoortjes.
Bij Albert Heijn scoor je de Princes plantaardige tonijn voor € 1,69 en krijg je 25 % korting op Boursin plantaardige kruidenkaas. Ook fijn met het zomerse weer: de vegan Cornetto met 35 % korting en het Hertog vegan vanille-ijs 1 + 1 gratis. Echt een goede week om je vriezer met ijs te vullen.
Bij Aldi vind je deze week vegan marshmallows en cashewcrème in verschillende smaken in de aanbieding. Leuk om eens te proberen.
Dirk doet weer waar Dirk goed in is: scherpe prijzen. Daar scoor je Vivera vleesopvolgers voor € 1,89. Dat is echt een hele goede deal en een mooi moment om wat extra verpakkingen in te slaan.
Bij Jumbo zijn A-merk vleesopvolgers, gehakt en stukjes 2 voor € 5,50. Daarnaast krijg je 50 % korting op de nieuwe Jumbo ontbijtgranen en daar zitten verschillende vegan varianten tussen. Wel even het etiket checken.
Bij Lidl kun je vooral voordelig je voorraadkast aanvullen met zwarte bonen voor € 0,69. Ook de hummus is in de aanbieding en zoetekauwen kunnen de grote zakken Katja snoep voor € 2,49 meenemen.
Tot slot PLUS, met A-merk tussendoorrepen tweede halve prijs, waaronder bijvoorbeeld Holy en Nakd. Ook krijg je 50 % korting op HAK stazakken en Easy Eats en zijn de lekkere Goodoo plantaardige ijsjes met 25 % korting.
Kortom: genoeg mooie deals deze week om je voorraadkast, koelkast én vriezer weer aan te vullen. Doe er je vegan voordeel mee!
Winkels
Albert Heijn
10/08 - 16/08
Pompoen, linzen, paprika tomaat, paprika/ zoete aardappel en kikkererwten
Naturel & Groenten in saus
Oat cappucino en Oat caramel macchiato
Bosbes en Hazelnoot
Plantaardige kip-samba, gevuld eitje en selleriesalade
Alles met vegan logo
Mayolijn, L!ke Mayo, Knoflooksaus, Pindasaus, Satésaus, Curry, Tomatenketchup, Black jack smokey BBQ en Gevulde paprikasaus. En salade dressings
Yoghurtgums niet
Mango/passionfruit en Raspberry coulis swirl
Aldi
10/08 - 16/08
Beetroot, Cherry pepper, Sesame & garlic en Date & curry
Fruitmix, Marsmallows en Fruisticks
Tomatensaus, Spicy tomatensaus en Vinaigrette
Vanaf vrijdag
Dirk
12/08 - 18/08
m.u.v. tofu
Original, Hot en Chinese stijl
Jumbo
12/08 - 18/08
Check etiket
Let op vegan logo
flessen à 400 ml
Crunchy Muesli: Proteine, Cacao Chunks, Maple Pecan en Noten
Lidl
10/08 - 16/08
Lidl Plus
Original of Light
Festini peer of Raket Rocket
Lidl Plus
Rozemarijn/knoflook en Chili
Lidl Plus
Yoghurt gums niet
Lidl Plus
Vanaf woensdagCheck etiket
Plus
12/08 - 18/08
Alles met 100% plantaaardig
Worst citroen-tijm en Mexicaanse burger
O.a. Holie's, Nakd, Sultana havermout sticks en Bolletje Goed Bezig
Naturel, Pure paprika, Sweet chili peper en Lime
Hibicus en knijpijs aardbei
Fast Fruit: Mango/Papaya